Uwaga, informujemy że w dniach 15-16 sierpnia, sklep jest zamknięty. Biura i magazyny 14 sierpnia są czynne do godziny 16.00.

Tektura falista

Tektura falista doskonale sprawdza się przy zabezpieczeniu produktów wrażliwych na uszkodzenia w czasie transportu (uderzenia, zadrapania). Tektura może służyć również jako przekładka w procesie warstwowego pakowania towaru na paletach lub w kartonach.

Proponujemy Państwu tektury faliste brązowe, jak również jedno lub dwustronnie białe, w różnorodnych gramaturach i falach wycinanych pod zamówienie klienta.

Tektura w rolach występuje w standardowych szerokościach 1.0m i 1,2m oraz nawoju 100m, nawój 150 m możliwy do wykonania na indywidualne życzenie klienta.

W produkcji naszej tektury nie stosujemy żadnych domieszek szkła wodnego, przez co nasza tektura optymalnie zabezpieczy Państwa produkty przed zarysowaniem, pęknięciem lub innym uszkodzeniem.

Posiadamy w swojej ofercie tekturę falistą dwuwarstwową w rolach. Jest to tektura falista o fali "B" i gramaturze 196g/m2. Oferujemy tekturę w rolach o szerokościach od 10 cm do 1,6m i nawojach od 70m do 150m. Istnieje możliwość zamówienia rolki o dowolnych nawojach.Możemy wykonać dla Państwa również przekładki z tektury falistej dwuwarstwowej. Minimalny rozmiar formatki wynosi 250mm x 500mm, a maksymalny 2760mm x 6000mm. Minimalne zamówienie wynosi 300m2 lub 300mb.

O nas

Firma Primus dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać opakowania, które spełnią Państwa największe wymagania i pomogą obniżyć koszty zabezpieczania Waszych produktów w transporcie.

Lojalność naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Primus
Lucyna Michniewicz

Straszyn
ul. Spacerowa 1
83-010 Pruszcz Gdański

tel.: +48 58 741-25-90
tel.: +48 606-733-481
e-mail: biuro@eprimus.pl
więcej...
© Primus Lucyna Michniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by blue-software.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Primus Lucyna Michniewicz, 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 1 kontakt z ADO – ado@eprimus.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.