Uwaga, informujemy że w dniach 15-16 sierpnia, sklep jest zamknięty. Biura i magazyny 14 sierpnia są czynne do godziny 16.00.

Profile ochronne

Profile ochronne wykonane są z pianki polietylenowej i mają szerokie zastosowanie w różnych branżach jako opakowania ochronne. Chronią szereg produktów przed zadrapaniami, połamaniami, porysowaniami czy też uderzeniami. Są lekkie, elastyczne, wytrzymałe. Zapewniają oszczędność miejsca w różnych środkach transportu jednocześnie upiększając pakowany przedmiot.

 

 

 

Kątownik typu L z pianki polietylenowej PE, bardzo łatwo i efektywnie zabezpiecza krawędzie produktów.
Prosty w użyciu profil L służy do ochronny produktów przed uszkodzeniami, zarysowaniami podczas transportu. Dostępny jest w dwóch rozmiarach 50x50mm oraz 75x75mm.

 

 

 

Bardzo szeroka oferta U profili pozwala dostosować się do Państwa wymagań. Profile U z pianki polietylenowej w łatwy i oszczędny sposób ochronią brzegi produktów. Trzymają się produktu co ułatwia zapakowanie go do opakowania zewnętrznego np. karton. Profile U zabezpieczającą grubości krawędzi od 5 mm aż do 120mm.

 

 

Profil ochronny typu WS jest szybki i łatwy w montażu - to doskonałe rozwiązanie do ochrony szyb i produktów szklanych podczas transportu, Jego gęsta struktura doskonale zabezpiecza przed uszkodzeniem, wyszerbieniem lub pęknięciem nawet najdelikatniejsze krawędzie. Występuje on w formie roli również w nacięciami typu Y, które jeszcze bardziej ułatwiają jego aplikację przy różnego rodzaju krzywiznach.

 

 

Profil ochronny O CUT CORNER

Narożniki ochronne zabezpieczające  trójścienne z pianki, są doskonałą ochroną rogów i narożników mebli, sprzętu RTV, AGD, oraz innych towarów. Tego typu narożnik ochronny zabezpiecza krawędzie przed zarysowaniami, wgnieceniami, odkształceniami. Narożniki są dostępne w kilku grubościach i szerokościach.

O nas

Firma Primus dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać opakowania, które spełnią Państwa największe wymagania i pomogą obniżyć koszty zabezpieczania Waszych produktów w transporcie.

Lojalność naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Primus
Lucyna Michniewicz

Straszyn
ul. Spacerowa 1
83-010 Pruszcz Gdański

tel.: +48 58 741-25-90
tel.: +48 606-733-481
e-mail: biuro@eprimus.pl
więcej...
© Primus Lucyna Michniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by blue-software.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Primus Lucyna Michniewicz, 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 1 kontakt z ADO – ado@eprimus.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.