Uwaga, informujemy że w dniach 15-16 sierpnia, sklep jest zamknięty. Biura i magazyny 14 sierpnia są czynne do godziny 16.00.

Poduszki i maty powietrzne

AIRplus by STOROpack

Wypełniacze powietrzne to rozwiązanie firmy Storopack które oferuje szeroką gamę systemów. Lekkie plastikowe opakowanie skutecznie zabezpiecza towar przed pęknięciem, stłuczeniem i innymi uszkodzeniami.

Poduszki powietrzne są to torebki wypełnione powietrzem, zapewniające skuteczną ochronę przy minimalnej masie. Niska masa poduszek obniża koszty transportu, a możliwość wytwarzania ich od ręki sprawia, że wypełniacze powietrzne oraz maty powietrzne wymagają minimalnej przestrzeni. Wypełniacz nie zajmuje miejsca magazynowego, ponieważ produkowany jest bezpośrednio na stanowisku pakowania.

Powietrzne systemy wypełnień są najtańszym dostępnym rozwiązaniem na rynku. W porównaniu z chipsami oraz folią bąbelkową nie zajmują miejsca magazynowego, a także skracają proces pakowania.  98 % to powietrze a tylko  2 % to folia.

więcej...

FOAMplus by STOROpack

FOAMplus ® - wypełniacze piankowe do karonów od Storopack to unikalne rozwiązanie opakowaniowe, która doskonale dopasowuje się do każdego produktu, niezależnie od wielkości, wagi i kruchości.  Poduszki są bardzo odporne i lekkie, zapewniając wysokiej jakości barierę ochronną dla produktu.

Maszyny są kompaktowe. Maszyna i dwie 200-litrowe beczki równa się wielkości całkowitego ładunku ciężarówki materiału opakowaniowego.

więcej...

PAPERplus by STOROpack

PAPERplus® firmy Storopack obejmuje szeroką gamę systemów, które z rolek papierowych wytwarzają materiał do wypełniania – od szybko przetwarzanego, lekkiego materiału wypełniającego, po wytrzymałe maty papierowe. Bez względu na to, czy należy zapakować mały, średni, duży bądź ciężki produkt przemysłowy, zawsze jest PAPERplus®, który jest skutecznym i ekonomicznym rozwiązaniem, spełniającym najwyższe wymagania i oczekiwania w zakresie pakowania. 

PAPERplus® Standard to wypełniacz papierowy, który doskonale sprawdza się w wiekszych kartonach.

PAPERplus® GE pozwala na wyprodukowanie łatwych w użyciu wypełniaczy do paczek. Mniejsze maty papierowe są ekonomiczne i sprawdzają się w zabezpieczaniu produktów wysyłanych w mniejszych lub średnich kartonach.

PAPERplus® Chevron wypełnia i zabezpiecza łącząc "powietrze i papier". 

więcej...

Maszyny STOROpack

AIRplus® Mini (folia Void Film – poduszki powietrzne) to szybkie i proste w obsłudze urządzenie, które w optymalny sposób ułatwi Państwu aplikację poduszek powietrznych. Oprócz łatwiejszej wymiany rolek wersja Mini oferuje innowację techniczną – jednostkę zgrzewającą z automatyczną kalibracją do zgrzewania poduszek powietrznych. Ta niewielka i bardzo cicha maszyna waży zaledwie 9 kg i może zostać łatwo zintegrowana z dowolną linią pakowania.

więcej...
O nas

Firma Primus dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać opakowania, które spełnią Państwa największe wymagania i pomogą obniżyć koszty zabezpieczania Waszych produktów w transporcie.

Lojalność naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Primus
Lucyna Michniewicz

Straszyn
ul. Spacerowa 1
83-010 Pruszcz Gdański

tel.: +48 58 741-25-90
tel.: +48 606-733-481
e-mail: biuro@eprimus.pl
więcej...
© Primus Lucyna Michniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by blue-software.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Primus Lucyna Michniewicz, 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 1 kontakt z ADO – ado@eprimus.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.