Uwaga, informujemy że w dniach 15-16 sierpnia, sklep jest zamknięty. Biura i magazyny 14 sierpnia są czynne do godziny 16.00.

Maszyny STOROpack

AIRplus® Mini (folia Void Film – poduszki powietrzne) to szybkie i proste w obsłudze urządzenie, które w optymalny sposób ułatwi Państwu aplikację poduszek powietrznych. Oprócz łatwiejszej wymiany rolek wersja Mini oferuje innowację techniczną – jednostkę zgrzewającą z automatyczną kalibracją do zgrzewania poduszek powietrznych. Ta niewielka i bardzo cicha maszyna waży zaledwie 9 kg i może zostać łatwo zintegrowana z dowolną linią pakowania.

 

 

FOAMplus ® Bagpacker jest szybki, łatwy, wydajny i ekonomiczny. Maszyna może produkować do 23 torebek wypełnionych pianką na minutę, za naciśnięciem jednego przycisku. FOAMplus® torebki pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewniając bezpieczną ochronę produktów dowolnej wielkości, kształtu i wagi. Regulator posiada wbudowany timer przeznaczony do cięcia odpadów, co upraszcza szkolenie operatora.

 

 

 

 

PAPERplus ® Chevron wypełnia i zabezpiecza łącząc powietrze i papier. Do systemu oferowane są dwa kolory papieru o różnych gramaturach. Standardowy brązowy lub biały papier Kraft, chętnie stosowany przez zakłady farmaceutyczne i kosmetyczne.

O nas

Firma Primus dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać opakowania, które spełnią Państwa największe wymagania i pomogą obniżyć koszty zabezpieczania Waszych produktów w transporcie.

Lojalność naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Primus
Lucyna Michniewicz

Straszyn
ul. Spacerowa 1
83-010 Pruszcz Gdański

tel.: +48 58 741-25-90
tel.: +48 606-733-481
e-mail: biuro@eprimus.pl
więcej...
© Primus Lucyna Michniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by blue-software.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Primus Lucyna Michniewicz, 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 1 kontakt z ADO – ado@eprimus.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.