Uwaga, informujemy że w dniach 15-16 sierpnia, sklep jest zamknięty. Biura i magazyny 14 sierpnia są czynne do godziny 16.00.

Folie bąbelkowe i pianki

Folia bąbelkowa

Sprężysta, przezroczysta, plastikowy materiał używany zazwyczaj do pakowania delikatnych przedmiotów. Umieszczone w regularnych odstępach, wypełnione powietrzem pęcherzyki (bąbelki) zapewniają amortyzację dla wartościowych lub kruchych obiektów.

Folie bąbelkowe dostępne są w różnych rozmiarach, w zależności od wielkości przedmiotów do opakowania oraz od wymaganej ochrony pakowanych obiektów.

Standardowe rolki mają szerokość od 30cm do 180cm i nawój 100m.

Na indywidualne zamówienia wykonujemy worki i przekładki z folii bąbelkowych, również antystatycznych.

więcej...

Pianki polietylenowe - maty opakowaniowe

Pianka polietylenowa jest materiałem mającym obecnie bardzo szerokie zastosowanie.

Pianka polietylenowa do pakowania - jest doskonałym rozwiązaniem dla powierzchni wymagających specjalnego zabezpieczenia. Pianka posiada niewątpliwe zalety: składa się z wielu zamkniętych komórek, zapewniających optymalną ochronę przed zarysowaniem powierzchni. Pianka ma różnorodne zastosowania, nadając się szczególnie do zabezpieczenia: mebli i elementów drewnianych, części samochodowych, sprzętu RTV i AGD, szkła i wyrobów ceramicznych, produktów rolnych i ogrodniczych, i wielu innych artykułów. Na życzenie klienta wykonujemy z pianki pe formaty oraz worki, dzięki czemu oszczędzicie Państwo swój czas i zoptymalizujecie proces pakowania sowich produktów.

więcej...

Koperty bąbelkowe

Koperty ochronne z zabezpieczeniem z folii bąbelkowej umożliwiają łatwe oraz bezpieczne wysyłanie produktów.

Koperty powietrzne wykonane są z najwyższej jakości nieprześwitujących laminowanych papierów o wysokiej gramaturze oraz folii bąbelkowej LDPE. Zapewniają znakomitą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Ponadto nasze koperty są całkowicie nieprzejrzyste, w związku z czym nikt nie jest w stanie zobaczyć zawartości koperty.

więcej...

Izolacje polietylenowe

Materiały izolacyjne ze spienionego polietylenu stosowane są w wielu dziedzinach szeroko pojętej branży budowlanej. Dzięki zamkniętej strukturze pianka polietylenowa doskonale sprawdza się zarówno jako izolacja termiczno-akustyczna stropów układana pod podłogi pływające, jak też pod panele podłogowe.

więcej...
O nas

Firma Primus dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać opakowania, które spełnią Państwa największe wymagania i pomogą obniżyć koszty zabezpieczania Waszych produktów w transporcie.

Lojalność naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Primus
Lucyna Michniewicz

Straszyn
ul. Spacerowa 1
83-010 Pruszcz Gdański

tel.: +48 58 741-25-90
tel.: +48 606-733-481
e-mail: biuro@eprimus.pl
więcej...
© Primus Lucyna Michniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by blue-software.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Primus Lucyna Michniewicz, 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 1 kontakt z ADO – ado@eprimus.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.