Uwaga, informujemy że w dniach 15-16 sierpnia, sklep jest zamknięty. Biura i magazyny 14 sierpnia są czynne do godziny 16.00.

Folia stretch

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna to powszechnie stosowana folia polietylenowa, używana przede wszystkim do pakowania i zabezpieczania produktów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach po przedmioty jednostkowe o dużych gabarytach. Ze względu na małe grubości i wysoką wytrzymałość gwarantującą stabilność ładunku, folia stretch jest najbardziej ekonomicznym sposobem pakowania produktów.

W swojej ofercie posiadamy folie stretch ręczne transparentne oraz kolorowe, jak również folie stretch typu "mini rap", które doskonale sprawdzają się w pakowaniu długich przedmiotów.

Posiadmy własne maszyny do produkcji folii stretch ręcznych i maszynowych, dzięki czemu gwarantujemy Państwu stałą najwyższą jakość oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

więcej...

Folia stretch cięta

Wykonujemy na zlecenie klienta folie stretch w różnych szerokościach, od 100mm do 250mm, na tulejkach o średnicy 38mm, 50mm i 76mm.

Są to folie stretch cięte w cyklu automatycznym na wymiar, który jest podzielną szerokości użytku 500mm.

Posiadamy w pełni zautomatyzowaną linię do nawijania takich rolek, więc jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klienta.

Jako producent gwarantujemy najniższe ceny oraz wysoką jakość.

więcej...

Folia stretch maszynowa

Stretch maszynowy adresowany jest do klientów pakujących palety przy zastosowaniu owijarek automatycznych i półautomatycznych. Ze względu na swoje wysokie parametry rozciągu (do 300%) folia ta zalecana jest do owijania towarów odpornych na odkształcenia. Jej zastosowanie pozwala na znaczne ograniczenie kosztów pakowania.

Nasze folie maszynowe mają grubość od 15my do 35my i występują standardowo w rolkach o wadze od 14kg do 17,6kg. W swojej ofercie posiadamy również folie stretch kolorowe, białe, czarne, niebieskie i zielone, które ułatwią Państwu identyfikację towarów na magazynie.

Posiadamy w swojej ofercie wysokogatunkowe folie maszynowe typu POWER i SUPER POWER. Oferujemy Państwu folie, które można rozciągnąć do 330% zapewniając przy tym najniższe koszty pakowania, przy zachowaniu wszystkich jej właściwości.

więcej...

Uchwyty do folii stretch

Plastikowy uchwyt do folii stretch ręcznej jest ergonomiczny, lekki, łatwy w użyciu. Nie ślizga się w dłoniach. Stosując oferowany przez nas uchwyt można zaoszczędzić na zużyciu folii, gdyż standardowa folia stretch rozciąga się nawet do 160%. Przy użyciu tego uchwytu, taki rozciąg jest możliwy i małym nakładem sił zwyczajnie prosty do osiągnięcia.

Uchwyt metalowy posiada regulowany hamulec rolki, co umożliwia optymalne dopasowanie rozciągu folii do własnych potrzeb. Jest ergonomiczny, lekki, łatwy w użyciu. Nie ślizga się w dłoniach. Stosując oferowany przez nas uchwyt można zaoszczędzić na zużyciu folii, gdyż standardowa folia stretch rozciąga się nawet do 160%. Przy użyciu tego uchwytu, taki rozciąg jest możliwy i małym nakładem sił zwyczajnie prosty do osiągnięcia.

więcej...

Maszyny

Owijarka półautomatyczna ONE WRAP firmy SIAT, to urządzenie, które w cyklu ręcznym lub automatycznym owinie produkty umieszczone na palecie.

Owijarka ONE WRAP jest wyposażona w stół obrotowy z pozycjonowanym zatrzymaniem i łagodnym startem, fotokomórkę, panel dotykowy z możliwością zaprogramowania cyklów owinięć do góry lub do góry i w dół. Ponadto istnieje możliwość doposażenia urządzenia w rampę najazdową dla wózków paletowych w celu usprawnienia systemu załadunku i rozładunku palet z owijarki.

więcej...

Folia PRE-STRETCH

CHCIAŁBYŚ PAKOWAĆ TANIEJ NAWET O 40%?!
SPRAWDŹ NASZĄ NOWOŚĆ, FOLIĘ WSTĘPNIE ROZCIĄGNIĘTĄ PRE-STRETCH.


Folia przezroczysta najbardziej ekonomiczna i ekologiczna!

  • Ekonomiczna: dwukrotnie cieńsza niż tradycyjna folia, nie rozciąga się podczas aplikacji.
  • Wydajna: dzięki optymalnemu wstępnemu rozciągnięciu folia skutecznie i mocno stabilizuje ładunek paletowy.
  • Bardzo dobrej jakości: foliowe zabezpieczenie nie zmienia się, folia nie ulega rozciągnięciu nawet podczads długiego magazynowania produktów.
  • Łatwa w użyciu: bezwysiłkowa aplikacja folii. Nie ma konieczności dodatkowego naciągania folii podczas owijania ładunków.


Wykonana z polietylenu produkowanego metodą podmuchu "blown".

więcej...
O nas

Firma Primus dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać opakowania, które spełnią Państwa największe wymagania i pomogą obniżyć koszty zabezpieczania Waszych produktów w transporcie.

Lojalność naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Primus
Lucyna Michniewicz

Straszyn
ul. Spacerowa 1
83-010 Pruszcz Gdański

tel.: +48 58 741-25-90
tel.: +48 606-733-481
e-mail: biuro@eprimus.pl
więcej...
© Primus Lucyna Michniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by blue-software.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Primus Lucyna Michniewicz, 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 1 kontakt z ADO – ado@eprimus.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.