Uwaga, informujemy że w dniach 15-16 sierpnia, sklep jest zamknięty. Biura i magazyny 14 sierpnia są czynne do godziny 16.00.

AIRplus by STOROpack

Wypełniacze powietrzne to rozwiązanie firmy Storopack które oferuje szeroką gamę systemów. Lekkie plastikowe opakowanie skutecznie zabezpiecza towar przed pęknięciem, stłuczeniem i innymi uszkodzeniami.

Poduszki powietrzne są to torebki wypełnione powietrzem, zapewniające skuteczną ochronę przy minimalnej masie. Niska masa poduszek obniża koszty transportu, a możliwość wytwarzania ich od ręki sprawia, że wypełniacze powietrzne oraz maty powietrzne wymagają minimalnej przestrzeni. Wypełniacz nie zajmuje miejsca magazynowego, ponieważ produkowany jest bezpośrednio na stanowisku pakowania.

Powietrzne systemy wypełnień są najtańszym dostępnym rozwiązaniem na rynku. W porównaniu z chipsami oraz folią bąbelkową nie zajmują miejsca magazynowego, a także skracają proces pakowania.  98 % to powietrze a tylko  2 % to folia.

AIRplus® firmy Storopack oferuje wysokiej jakości maszyny, produkujące uniwersalne poduszki foliowe wypełnione powietrzem używane do pakowania produktów. 

Folia AIRplus® zapewnia skuteczną ochronę i może być wielokrotnie wykorzystywana, gwarantując oszczędność i bezpieczne pakowanie produktów.  

Niska masa poduszek obniża koszty transportu, a możliwość wytwarzania ich od ręki sprawia, że wymagają minimalnej przestrzeni do przechowywania i nakładów pracy w Państwa zakładzie.  

Zastosowanie AIRplus® zapewni Państwu kontrolowaną produkcję materiałów do pakowania wysokiej jakości. Docenicie Państwo niskie nakłady pracy, łatwość produkcji oraz czystość bezpyłowego systemu.

 
  • Skuteczność: Wytrzymałość i trwałość poduszek zapewnia odpowiednią ochronę Państwa produktom.
  • Oszczędności: Ograniczenie wydatków na magazynowanie. Niska masa redukuje koszty przesyłki.
  • Elastyczność: Możliwość wyboru maszyn i folii stosownie do Państwa potrzeb.  
  • Łatwość: Rolki folii są lekkie i łatwe w użyciu. Maszyny są proste w obsłudze, szybkie i niezawodne.
  • Korzyści dla środowiska: Produkt nadaje się do ponownego użycia, a folia do recyklingu.
  • Wszechstronność: Maszyny zajmują mało miejsca i można je przenosić, dzięki czemu można je łatwo zintegrować z Państwa obszarem pakowania.
 

Folia ma znaczenie

AIRplus® Void Film jest to folia trujwarstwowa gwarantująca trwałość i niezawodność. Warstwa zewnętrzna posiada powierzchnię antypoślizgową, zapobiegającą przemieszczaniu się produktów w pudełku, wzmocniona warstwa środkowa pomaga zatrzymać powietrze, a warstwa wewnętrzna jest zgrzewana, zapobiegając utracie powietrza.

Rodzaje folii 

Folia AIRplus® Void to poduszki powietrzne, które nadają się zarówno do blokowania produktów jak również do szybkiego wypełnienia pustych przestrzeni. Są niezawodne przy amortyzowaniu lekkich i o średniej wadze przedmiotów.
AIRplus® Cushion Film są to wyjątkowo wszechstronne i trwałe maty powietrzne, powstające w wyniku tego samego procesu wytwarzania trójwarstwowej folii, co poduszki powietrzne Void Film.  Każda perforowana sekcja folii AIRplus® Cushion Film jest podzielona na 16 komór wypełnionych powietrzem, dzięki czemu jest elastyczna i umożliwia zginanie, składanie i owijanie folii wokół produktów, gwarantując optymalną ochronę i możliwość ponownego użycia.
AIRplus® Bubble Film: As the first air cushion system of its kind, AIRplus® Bubble offers narrow individual sections for the efficient wrapping of small-sized items. The smart-tear-off perforation allows the packer to divide the cushioning wrap intuitively without searching for the perforation. A single section contains two rows with seven round air chambers each.
AIRplus® BIO Film: Surowcem jest biodegradowalne tworzywo sztuczne powstałe na bazie poliaktydu (PLA) i kopoliestru.  Podobnie jak w przypadku folii polietylenowych, Storopack wytwarza polimer w procesie koekstruzji, tworzac strukturę trójwarstwową.  W porównaniu z foliami wytwarzanymi w procesie monoekstruzji, rozwiązanie to redukuje zużycie materiałów, zwiększa jego elastyczność, natomiast niska przepuszczalność sprawia, że obszar wypełniony powietrzem nie kurczy się.

Folia AIRplus® Bio Film nadaje się do kompostowania zgodnie z normą europejską EN 13432 oraz normą amerykańską ASTM D6400.

Chcesz dowiedzieć się więcej - zadzwoń lub napisz:

Piotr Stachowski
+48 601-522-297
piotr@eprimus.pl

 

 

Galeria:

O nas

Firma Primus dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać opakowania, które spełnią Państwa największe wymagania i pomogą obniżyć koszty zabezpieczania Waszych produktów w transporcie.

Lojalność naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Primus
Lucyna Michniewicz

Straszyn
ul. Spacerowa 1
83-010 Pruszcz Gdański

tel.: +48 58 741-25-90
tel.: +48 606-733-481
e-mail: biuro@eprimus.pl
więcej...
© Primus Lucyna Michniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by blue-software.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Primus Lucyna Michniewicz, 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 1 kontakt z ADO – ado@eprimus.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.